Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT z jęz. angielskim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Emerson i Asco Numatics

    Asco Numatics jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

    Grupa Emerson to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniającym innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Założona w 1890 r. w St. Louis, w stanie Missouri w USA, Grupa Emerson dostarcza rozwiązania w ramach pięciu segmentów biznesowych: Sterowanie procesami (Process Management), Automatyka przemysłowa (Industrial Automation), Systemy dystrybucji energii/sieci zasilające (Network Power), technologie klimatyzacyjne (Climate Technologies), oraz rozwiązania komercyjne i mieszkalne (Commercial & Residential Solutions). W roku 2013 poziom sprzedaży wyniósł 24,7 miliardów dolarów, a ponad 130 tysięcy pracowników zatrudnionych w 150 krajach, sprawia, że Emerson ma zorientowaną na klienta i wyniki kulturę, w której osiągnięcia pracowników są doceniane i nagradzane.

    W Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.

    Więcej informacji na stronie www.asconumatics.pl

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    Rozwiązywanie problemów technicznych, wsparcie techniczne i kontrola jakości wszystkich poziomów infrastruktury informatycznej. Wparcie zespołów deweloperskich, projektowych i specjalistów sieciowych. Wsparcie dla użytkowników, zarządzanie i administrowanie serwerami.

    Twoją przyszłą rolą będzie:

    •  Zarządzanie i administrowanie serwerami,
    •  Administrowanie bazami danych,
    •  Zarządzanie, planowanie i wykonywanie kopii bezpieczeństwa,
    •  Implementacja architektury informatycznej,
    •  Planowanie infrastruktury informatycznej,
    •  Administrowanie aplikacjami,
    •  Rozwiązywanie problemów i wsparcie użytkowników,
    •  Zarządzanie i projektowanie stron SharePoint.

    Jeśli spełniasz poniższe wymagania, to właśnie Ciebie szukamy:

    • Mile widziane: wykształcenie wyższe informatyczne,
    • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wiedza z zakresu MS Windows Servers, MS SQL Servers, VMWare, CISCO, komputerowych systemów operacyjnych, PowerShell, SharePoint, LAN/WAN, TCP/IP, Active Directory,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie z uwagi na współpracę ze strukturą europejską.

    A co możemy Ci zaoferować?

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę w międzynarodowym zespole,
    • Pracę z ciekawymi aplikacjami przemysłowymi,
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji,
    • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
    • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.