Specjalista ds. IT

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.O firmie

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.

Żabia

Zawiercie

Firma OPTOPOL Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu to jeden ze światowych liderów w produkcji Spektralnych Tomografów Optycznych. Eksportujemy nasze produkty do kilkudziesięciu krajów na świecie. Jesteśmy również dystrybutorem urządzeń medycznych najlepszych światowych marek na terytorium Polski. W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Administracja i zarządzanie infrastrukturą IT,
  • Zarządzanie firmowymi serwerami i systemem archiwizacji danych,
  • Aktualizacja i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Wsparcie użytkowników w zakresie stacji roboczych i sprzętu biurowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows Server z AD i LDAP,
  • Znajomość technologii wirtualizacji Hyper-V i VMware,
  • Znajomość topologii sieci komputerowych i protokołów sieciowych opartych o rozwiązania Cisco,
  • Znajomość rozwiązań MS Exchange i Fortimail,
  • Dobra znajomość tematyki zarzadzania baz danych,
  • Doświadczenie w archiwizacji i zabezpieczeniu danych,
  • Znajomość systemów wspierających pracę firmy (ERP, obieg dokumentów, CRM,
    e-commerce),
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego oraz oprogramowania MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie,
  • Chęć do samodzielnego pogłębiania wiedzy,
  • Komunikatywność.

Mile widziane:

  • Znajomość konfiguracji urządzeń Fortinet,
  • Doświadczenie w administracji serwerami linuksowymi,
  • Doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Przyjazną atmosferę w małym zespole,
  • Ciekawe i rozwijające zadania,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj” poniżej.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OPTOPOL Technology Sp. z o.o., w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego.
Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie Pana/Pani danych dla potrzeb przyszłych rektutacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez OPTOPOL Technology Sp. z o.o.
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest OPTOPOL Technology Sp. z o.o. ul. Żabia 42, 42-400 Zawiercie.
2. W zakresie ochrony danych osobowych można kontaktować się pod adresem [email protected];
3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata lub 24 miesiące w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje.
6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.
9. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy