Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

APEXIM AB PALIWA sp. z o.o.

  • Lwowska 25, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lwowska 25

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Stałą opiekę techniczną nad infrastrukturą IT

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów sprzętowych w zakresie serwerów i stacji roboczych

  • Instalacje i konfiguracje nowego sprzętu i oprogramowania

  • Administrację sieci i systemów backupowych

  • Analizę zagrożeń w zakresie bezpieczeństwa informacji

  • Wsparcie IT dla użytkowników

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych do przetargów i analiza ofert przetargowych

  • Dokonywanie regularnych przeglądów sprzętu komputerowego i sieciowego

  • Zarządzanie sprzętem IT oraz tworzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień sieciowych (WAN/LAN/WLAN/VPN) oraz bezpieczeństwa sieci

  • Znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Umiejętność administrowania systemów ERP

  • Podstawowa znajomość baz Oracle i MS SQL Server

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami CCTV

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi

  • Opieka medyczna

  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku