Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład produkcyjny Dijo poszukuje osoby do Działu Jakości na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) (okolice)

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Nadzór nad jakością produktów gotowych i dopuszczane produktów do sprzedaży;
    • Odpowiedzialność za znakowanie produktów gotowych;
    • Zatwierdzanie i ustalanie specyfikacji produktów gotowych z klientami;
    • Tworzenie receptur produktowych (opcjonalnie).

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
    • 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży FMCG (preferowana branża spożywcza);
    • Doświadczenie w zarządzaniu jakością;
    • Doskonała wiedza poparta praktyką z zakresu prawa żywnościowego oraz znakowania żywności;
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie technologii żywności;
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

    CO OFERUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM:

    • Możliwość wielotorowego rozwoju kompetencji zawodowych;
    • Profilowane szkolenia specjalistyczne;
    • Zapewniamy świadczenia socjalne, dofinansowanie do Karty Multisport.

    Jesteśmy firmą otwartą na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

    Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ.

    W razie pytań jesteśmy dostępni pod nr telefonu 519 747 807

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    www.dijo.pl

    Na przesyłanych aplikacjach prosimy umieszczać klauzulę wg. wzoru:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Dijo z siedziba w Zabrodziu 28, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.