Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Lisner Sp. z o.o.O firmie

Lisner Sp. z o.o.

Szkolna 60

Charzyno (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem reklamacji surowców i wyrobów gotowych

  • Nadzorowanie dokumentacji systemowej

  • Współtworzenie dokumentacji HACCP i weryfikacja analiz zagrożeń

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i monitorowanie wprowadzania działań naprawczych

  • Przeprowadzanie analizy przyczyn w przypadku stwierdzenia odchyleń

  • Wprowadzanie blokady dla surowców, wyrobów gotowych i opakowań w przypadku niezgodności

  • Szkolenie pracowników w przypadku stwierdzenia odchyleń lub po aktualizacjach dokumentacji

  • Aktywny udział w projektach Działu Jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek technologia żywności)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość ogólnej technologii produkcji / doświadczenie w produkcji w branży spożywczej

  • Znajomość systemów jakości według standardów HACCP, IFS / BRC, GMP i GHP

  • Wiedza o zasadach zarządzania jakością oraz o metodach i technikach produkcji

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność, komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Zdolności analityczne i decyzyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Atmosferę pracy opartą na partnerstwie, otwartości i zaufaniu

  • Szereg różnorodnych benefitów pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kurs języka angielskiego, kartę sportową, bonusy na święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • bonusy na święta

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy