Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

MK AGRO PRODUCTION sp. z o.o.

16

Choczewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym

  • Ocena organoleptyczna półproduktów i wyrobów zgodnie z dokumentacją

  • Zarządzanie reklamacjami

  • Ścisła współpraca z działem produkcji i utrzymania ruchu w celu rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w poszczególnych obszarach produkcyjnych

  • Organizacja audytów z jednostek certyfikujących

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziana branża warzyw świeżych

  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera oraz minimum pakietu MS Office: Word, Excel

  • Praca w biurze w Choczewku 16, 84-210 Choczewo, pomiędzy Łebą a Wejherowem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w spółce, która jest częścią dużej grupy kapitałowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji w spółce, która realizuje i planuje kolejne, duże inwestycje i rozwój

  • Otwartą ścieżkę kariery

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole