Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości (CQA)

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie jakości produktu u klienta zgodnie z wymaganiami NSK i klienta

  • Analiza, dokonywanie ocen, rozwiązywanie problemów dla systemów układów kierowniczych ze wspomaganiem elektrycznym i hydraulicznym

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej zgodnie z wymaganiami klientów i systemami branży motoryzacyjnej

  • Analiza i dokonywanie ocen wyrobów i podzespołów obecnych w procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w Dziale Jakości (branża automotive)

  • Dobra znajomość narzędzi jakościowych (PFMEA, FTA, Control Plan, SPC, MSA, 8D, 5WHY)

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Access, Power Point)

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum A2 (jęz. francuski lub jęz. niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności interpersonalne, łatwość komunikacji oraz organizacji pracy

  • Benefity

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Elastyczny czas pracy

  • Premie

  • Fundusz socjalny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Rozwój zawodowy i szkolenia

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o.

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia blisko 32 tys. osób w ponad 30 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

To praca dla Ciebie, jeśli szukasz stanowiska, na którym możesz rozwijać i udoskonalać posiadane umiejętności.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444