Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

Technical Sealing System Poland Sp. z o.o.

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

nadzór na procesem rozwoju jakości produktu oraz zaangażowanie personelu produkcyjnego w naukę i wsparcie (Lesson Learn, działania doskonalące, rozwiązywanie problemów),

wykorzystywanie narzędzi statystycznych do analizy danych i identyfikacji głównych przyczyn występowania niezgodności,

wsparcie w zarządzaniu Klientami, przygotowywaniu dokumentacji PPAP, obsłudze Klienta, wizytach i audytach itp,

umiejętność pracy i dzielenia się wiedzą w zespole.

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),

komunikatywna znajomość języka angielskiego,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

umiejętność czytania rysunku technicznego,

znajomość wymagań standardu ISO 9001 (mile widziana znajomość standardu IATF16949),

bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel i Power Point),

czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole,

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

korzystne warunki współpracy,

umowę o pracę na pełny etat,

możliwość premiowania,

dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

inne świadczenia pozapłacowe,

możliwość rozwoju podczas szkoleń tematycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Przedsiębiorstwo z branży motoryzacyjnej, produkujące komponenty dla producentów na rynku europejskim i nie tylko. Naszą mocną stroną jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz kompleksowa obsługa klientów, trwająca nieprzerwanie w czasie trwania projektu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zwłaszcza na rynki Europy Zachodniej, poszukujemy osoby na stanowisko: