Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

Sigma-Elektro sp. z o.o.O firmie

  • Wawelska 8, Dobczyce
    Dobczyce, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sigma-Elektro sp. z o.o.

Wawelska 8

Dobczyce

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji PPAP (plan kontroli, flow chart, analiza FMEA itp.)

  • Ustalanie kryteriów kontroli jakości oraz współpraca przy procesach wdrażania nowych produktów

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową

  • Obsługa reklamacji klientów w oparciu o metodologię 8D

  • Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku problemów jakościowych u dostawców

  • Przygotowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Udział w audytach drugiej i trzeciej strony

  • Sprawowanie nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Szkolenie pracowników

  • Zbieranie i analizowanie danych jakościowych

  • Nadzór nad SZJ

  • Organizowanie pracy podległego personelu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub z zakresu zarządzania jakością

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, MSA, 8D, 5Why, Ishikawa itp.)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

  • Wsparcie organizacji przy wdrażaniu własnych inicjatyw

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Stałe godziny pracy

Firma SIGMA-Elektro Sp. z o.o. producent wiązek kablowych i elementów indukcyjnych poszukuje do swojego zakładu w Dobczycach pracowników na stanowisko: Specjalista ds. jakości.

Przewiń do profilu firmy