Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości Dostawców

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

  • Godzikowice (pow. oławski)

    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad jakością wyrobów i materiałów

  • Wdrażanie, kontrola i aktualizacja bieżącej dokumentacji dot. Dostawców oraz Kontroli Wejściowej

  • Monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego poziomu.

  • Przeprowadzanie auditów u dostawców

  • Nadzorowanie kosztów złej jakości dotyczących komponentów

  • Rozstrzyganie i wyjaśnianie problemów jakościowych związanych z komponentami

  • Prowadzenie procesu PPAP dostawców, rekwalifikacja komponentów

  • Zarządzanie reklamacjami do dostawców, analiza ich przyczyn, koordynacja działań poreklamacyjnych

  • Udział w zespołach FMEA, Control Plan & Lesson Learned

  • Sporządzanie raportów, analiz i statystyk dotyczących jakości i reklamacji

  • Analiza, ocena oraz ciągła poprawa wyników jakościowych dostawców

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Znajomość Norm ISO 9001, IATF 16949, oraz VDA 6.2

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Szeroko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjna

  • Znajomość SAP

  • Znajomość narzędzi jakościowych

  • Uprawnienia auditora VDA 6.3 (wg. zmian 2016)

  • Gotowość do podróży służbowych, wymagane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i kariery

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wczasy pod gruszą

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Eberspächer

  • Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Przewiń do profilu firmy