Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości Dostawców

Adient Poland Oddział Metal w SkarbimierzuO firmie

  • Motoryzacyjna, Polska
    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Adient Poland Oddział Metal w Skarbimierzu

Motoryzacyjna

Skarbimierz (pow. brzeski)

(umowa na czas określony)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja oraz zatwierdzanie dokumentacji jakościowej, komponentów od dostawców (dokumentacja PPAP, zdolności procesu, raporty reklamacyjne, 5WHY, Ishikawa)
  • Tworzenie oraz nadzór nad wewnętrzną dokumentacją jakościową (instrukcje kontroli, plany kontroli)
  • Tworzenie oraz nadzór nad procesem rekwalifikacji dostarczanych komponentów
  • Nadzorowanie działań obszaru kontroli wejściowej
  • Nadzór nad działaniami reklamacyjnymi dostawców (generowanie reklamacji do dostawców, akcje sortowań, weryfikacja działań natychmiastowych, weryfikacja działań długoterminowych, zamykanie reklamacji)
  • Zbieranie kosztów związanych z reklamacjami dostawców, generowanie obciążeń do dostawców
  • Codzienna współpraca z działem produkcji, inżynierii, logistyki, centrali
  • Regularne raportowanie (status reklamacji, wskaźniki)
  • Audytowanie dostawców, weryfikowanie bezpośrednio u dostawcy działań krótko i długoterminowych
  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Min. 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej (preferowane w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wiedza z zakresu norm i specyfikacji: IATF 16 949, PPAP, APQP, MSA, SPC, PFMEA, PK
  • Prawo jazdy kat. B (wymaganie niezbędne)

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (na czas określony) bezpośrednio przez firmę Adient
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Ubezpieczenie Medyczne

Ogłoszenie archiwalne