Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości dostawców - SQA

ASK Poland sp. z o.o.

  • Wyzwolenia 74, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wyzwolenia 74

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie reklamacjami od dostawców

  • Współpraca z Kontrolerami Jakości Dostaw

  • Zarządzanie materiałem reklamacyjnym

  • Sporządzanie prezentacji i raportów w j. angielskim

  • Współpraca z Działem ds. Logistyki i Zakupów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość metodologii Problem Solving (8D, Kaizen)

  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno - pomiarowych

  • Znajomość statystycznej kontroli

  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Powerpoint)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stałą pracę w dużej, rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Świadczenie pieniężne świąteczne

  • Program poleceń

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia

  • Szkolenia językowe

  • Brak dress codu

  • Parking dla pracowników

  • Ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach

  • Przyjazna atmosfera

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Przewiń do profilu firmy