Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. jakości dostawców - SQA

  • Ostaszewo (pow. toruński), Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Boryszew Tensho Poland, wchodząca w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej.  Obecnie poszukujemy  do naszego zespołu osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Ostaszewo (okolice Torunia)
    Miejsce pracy: Toruń (okolice), Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • kontakt z dostawcami w zakresie oferowanych przez nich produktów / usług
    • prowadzenie procesów reklamacyjnych do dostawców oraz nadzorowanie działań korygujących
    • przeprowadzanie audytów u dostawców
    • prowadzenie procedury PPAP z dostawcami
    • udział w procesie wyboru i wdrażania nowych dostawców przy udziale Działu Zakupów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w pracy w obszarze jakości dostaw
    • znajomość narzędzi jakościowych i umiejętność ich praktycznego zastosowania, mile widziane szkolenia z zakresu VDA 2, PPAP bądź VDA 6.3
    • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • zdolności analityczne
    • gotowość do odbywania podróży służbowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych)

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
    bottom