Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości Dostawców (SQA)

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 7

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie procesu realizacji celów przedsiębiorstwa w zakresie procesu zarządzania dostawcami,

  • analiza wadliwych komponentów,

  • zarządzanie reklamacjami do dostawców,

  • kontrola efektywności działań korygujących i zapobiegawczych (8D, EPP- ETO Proces Solving Process),

  • zatwierdzanie danych wyjściowych z procesu planowania jakości u dostawców (PPAP),

  • analiza dostarczanych przez dostawcę i organizację danych oraz podejmowanie na ich podstawie stosownych decyzji,

  • tworzenie i weryfikacja planów kontroli wejściowej,

  • monitorowanie akcji sortujących,

  • budowanie relacji z dostawcami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Inż. Jakości Dostawców w firmie produkcyjnej z sektora dostawców branży motoryzacyjnej,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne,

  • znajomość wymagań IATF 16949,

  • znajomość narzędzi oraz metod planowania i doskonalenia jakości (m.in. FMEA, SPC, 8D, 5W2H),

  • znajomość rysunku technicznego,

  • systematyczność, konsekwencja w działaniu i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • gotowość do okresowych podróży służbowych,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie stanowić dodatkowy atut),

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku SAP.

  • Mile widziane doświadczenie w audytowaniu wg wytycznych VDA 6.3

  • Mile widziane doświadczenie w zatwierdzaniu procesu produkcyjnego i wyrobu zgodnie ze standardami VDA2 i PPAP,

To oferujemy

  • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy

  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych

  • Nagrody kwotowe i rzeczowe

  • dwudaniowy obiad za 9 zł

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Zaproszenie na rozmowę

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Rozpoczęcie współpracy

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Jakości Dostawców

Przewiń do profilu firmy