Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości (Fabryka Suszarek Bębnowych)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Lodowa 103, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Lodowa 103

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości produktu gotowego i procesów wewnętrznych poprzez definiowanie wymagań jakościowych i tworzenie planów kontroli;

  • Inicjowanie i koordynowanie działań wynikających z testów produktu i wskaźników procesu (FPY, PPM wewnętrzny, Scrap);

  • Współpraca z działami R&D, Produkcji, Inżynierii wytwarzania w zakresie rozwiązywania problemów związanych z produkcją półfabrykatów i wyrobów gotowych;

  • Prowadzenie projektów poprawiających jakość, optymalizacyjnych bądź wdrożeniowych (Six Sigma, Kobetsu Kaizen, 8D);

  • Przeprowadzanie auditów procesów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektryczny lub mechaniczne;

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z jakością, produkcją lub inżynierią w firmie produkcyjnej;

  • Wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i zapewnienia jakości; znajomość Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001; znajomość metod rozwiązywania problemów (Six Sigma, 8D) oraz SPC;

  • Dobra znajomość języka angielskiego; znajomość obsługi programów SAP, MS Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Pracę w fabryce, która została uhonorowana Nagrodą Jakości BSH za osiągnięte wyniki w obszarze jakości produktu w 2018 roku w Dywizji Pralnictwa na całym świecie!

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zapewnienia jakości procesów wewnętrznych i produktów w zakładzie produkcyjnym, który najwyższą jakość stawia na drugim miejscu swoich priorytetów – zaraz za bezpieczeństwem;

  • Szeroki pakiet specjalistycznych szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.