Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

Etisoft Sp. z o.o.O firmie

Etisoft Sp. z o.o.

Generała Józefa Sowińskiego 11

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • rozpatrywanie reklamacji, nadzór nad działaniami korygującymi i doskonalącymi,

  • kompletacja danych oraz przygotowanie dokumentów wdrożeniowej (w tym PPAP),

  • opracowywanie dokumentów jakościowych, dla klientów zewnętrznych w ramach bieżącej współpracy,

  • rozpoznawanie wymagań klientów pod kątem wdrażanego projektu,

  • koordynowanie działań mających na celu spełnienie wymagań klientów,

  • udział w auditach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • współuczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych w procesach produkcyjnych,

  • współpraca z innymi działami w organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość normy ISO 9001 oraz ISO 14001,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów (8D, 5Why, Ishikawa, PDCA),

  • znajomość MS Office (Word, Excel),

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,

  • rzetelność, dokładność, skrupulatność, samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe, techniczne,

  • znajomość zagadnień: PPAP, SPC, MSA, FMEA, APQP, VDA,

  • uprawnienia auditora wewnętrznego ISO 9001.

To oferujemy

  • pakiet powitalny,

  • pakiet medyczny,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • firmowa biblioteka,

  • dostęp do szkoleń i konferencji,

  • wydarzenia integracyjne,

  • karta Multisport,

  • parking rowerowy,

  • kawa i herbata bez ograniczeń,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • współpraca z ekspertami,

  • globalny zasięg,

  • zespoły sportowe wspierane przez firmę,

  • różnorodny zespół,

  • swoboda działania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.