Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 20A

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wprowadzanie procedur oraz instrukcji jakościowych

  • Monitorowanie statusu zatwierdzeń produktów – kontakt z klientem

  • Przeprowadzanie szkoleń

  • Uzgadnianie i wprowadzanie działań korygujących oraz prewencyjnych na liniach produkcyjnych

  • Koordynowanie wdrażania działań po reklamacyjnych

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz jakościowych

  • Utrzymywanie prawidłowych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad tworzenia procedur jakościowych, dokumentacji, raportów 8D

  • Zdolność myślenia analitycznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość norm ISO 9001 / IATF 16949

  • Znajomość: Flow Chart, FMEA, Control Plan, APQP, MSA,

  • Znajomość CSR: VW, mile widziane Stellantis

  • Nastawienie na samodzielną realizację zadań

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziany niemiecki

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań

  • Szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: Fabryka Plastików Gliwice sp z o. o. ul. Wyczółkowskiego 20A 44-109 Gliwice lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.