Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

Zakłady Mięsne SILESIA S.A.

  • Goczałkowice-Zdrój (pow. pszczyński)

    Goczałkowice-Zdrój (pow. pszczyński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie odpowiedzi na reklamacje klientowskie

  • Bieżące raportowanie stwierdzonych niezgodności w obszarze produkcji, tendencji w wynikach kontroli, prowadzenie działań wyjaśniających i zapobiegawczych oraz weryfikacja ich efektywności

  • Wyznaczanie obszarów do doskonalenia

  • Weryfikacja zgodności funkcjonowania systemu z obowiązującymi procedurami i instrukcjami oraz aktualnymi wydaniami norm m.in. IFS, BRC i aktualnymi przepisami prawnymi

  • Opracowanie, weryfikacja, aktualizacja, wdrażanie i nadzór nad dokumentacją systemową

  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń systemowych oraz weryfikacja ich skuteczności

  • Weryfikacja procesów produkcyjnych oraz jakości produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, towaroznawstwo lub kierunek pokrewny

  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości lub pokrewnym w branży FMCG

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako osoba biorąca udział w audytach, znająca zasady audytowania organizacji

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość norm: IFS , BRC, ISO 22000

  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie się rozwijającej

  • Pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki okolicznościowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Zakłady Mięsne Silesia S.A. to firma z polskim kapitałem zatrudniająca pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych. Jesteśmy liderem w branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Tworzymy doskonałe produkty pod markami Cedrob oraz Duda. W związku z nabyciem kolejnych zakładów produkcyjnych do naszego ambitnego zespołu poszukujemy osób, które będą częścią prężnie rozwijającej się firmy, gwarantującej stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz udział w innowacyjnych projektach.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.