Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

ARYZTA PolskaO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie audytami zewnętrznymi ( planowanie audytów, przygotowywanie analiz GAP łącznie z niezgodnościami z poprzednich audytów certyfikujących i klientów oraz ocena skuteczności wdrożonych działań, komunikowanie działań na platformach klientów i do zespołu);

  • Udział w pracach zespołu HACCP, Food Defence, Food Fraud, RSPO i Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością;

  • Utrzymywanie standardów jakościowych BRC, IFS, RSPO, standardów klientowskich;

  • Zbieranie i przygotowywanie danych do przeglądu zarzadzania, HACCP, Food Defence;

  • Nadzór nad harmonogramem audytów wewnętrznych oraz działaniami po audytowymi;

  • Udział w audytach GHP/GMP oraz audytach wewnętrznych;

  • Udział w tworzeniu dokumentacji ZSZ GM;

  • Udział w procesie rozpatrywania reklamacji, nadzór nad rejestrem reklamacji i skutecznością działań korygujących w tym obszarze.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Bardzo dobra znajomość standardów BRC, IFS ( mile widziana znajomość RSPO, SQMS);

  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów zewnętrznych;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w branży spożywczej w dziale jakości;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego;

  • Zorientowanie na klienta, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność, samodzielność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne