Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

YAWAL S.A.

  • Lubliniecka 36, Herby (pow. lubliniecki)
    Herby (pow. lubliniecki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

YAWAL S.A.

Lubliniecka 36

Herby (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie działań doskonalących w celu zapewnienia jakości produkowanych wyrobów

  • Opracowywanie dokumentacji oraz procedur w obszarze jakości

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych doskonalących procesy w Spółce

  • Prowadzenie audytów jakościowych w wyznaczonych obszarach Spółki

  • Kontrola parametrów technicznych materiałów i wyrobów na wszystkich etapach produkcji

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych

  • Rejestracja i wyjaśnianie przyczyn reklamacji ilościowych oraz jakościowych klientów

  • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń w zakresie jakości i samokontroli stanowiskowej

  • Wsparcie wydziałów produkcyjnych w zakresie jakości

Nasze wymagania

  • ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • Jesteś gotowy podjąć pracę w systemie 2-zmianowym

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o kierunku związanym z jakością lub pokrewne

  • Posiadasz doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej

  • Potrafisz posługiwać się pakietem MS Office

  • Znasz rysunek techniczny oraz obsługę przyrządów pomiarowych

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi jakości 5Why, Ishikawa, FMEA, SPC, 8D

  • Jesteś dokładny, precyzyjny i systematyczny oraz potrafisz pracować w zespole

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziane jeśli posiadasz uprawnienia audytora wewnętrznego potwierdzone certyfikatem akredytowanej jednostki do przeprowadzania audytów wewnętrznych wg normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Ocena nadesłanych dokumentów aplikacyjnych

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja + Witamy w zespole :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

YAWAL S.A.

Firma Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje opieramy na współpracy i otwartości. Działamy w ramach Grupy Kapitałowej Yawal zatrudniając ponad 800 pracowników, dzięki którym doskonalimy się i rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy