Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości i Audytu

PGE Paliwa sp. z o.o.

  • Swojska 9, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Swojska 9

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zlecanie, nadzór oraz kontrola nad realizacją operacji produkcyjno-logistycznych w zewnętrznych terminalach węglowych.

  • Tworzenie procedur i uzgadnianie zasad współpracy operacyjnej z zewnętrznymi terminalami oraz firmami zajmującymi się kontrolą jakości surowców energetycznych.

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników firm zewnętrznych.

  • Realizacja cyklicznych audytów terenowych.

  • Identyfikacja ryzyk oraz rozwiązywanie problemów jakościowo-produkcyjnych.

  • Rozpatrywanie ewentualnych reklamacji.

  • Sporządzanie raportów oraz zestawień jakościowych.

  • Praca w biurze oraz w terenie.

  • Ścisła współpraca z Wydziałami Obsługi Klienta i Handlu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub ekonomiczne.

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze: kontroli jakości / administracji magazynowej / logistyki.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i pracy w zespole.

  • Gotowość do przejmowania inicjatywy i proaktywność.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z surowcami masowymi tj.: węgiel / koks / paliwa / biomasa.

  • Mile widziane doświadczenie związane z pracą w portach morskich lub jako inspektor kontroli jakości.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

PGE Paliwa jest spółką z Grupy PGE, lidera na polskim rynku energetycznym. Specjalizujemy się w dostawach węgla i biomasy na krajowym rynku, świadczymy także usługi związane z logistyką dostaw. Naszymi Klientami są zakłady energetyczne i ciepłownicze, odbiorcy przemysłowi oraz firmy pośredniczące w handlu węglem zlokalizowane w całej Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz ciągły rozwój kompetencji. Zespół PGE Paliwa tworzą eksperci świetnie znający specyfikę polskiego rynku paliwowego, utrzymujący międzynarodowe kontakty i najwyższe standardy funkcjonowania. Dołącz do nas - zostań częścią dynamicznego zespołu i razem osiągnijmy sukces.

Przewiń do profilu firmy