Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości i Bezpieczeństwa Wyrobów Medycznych

Getinge IC Poland

  • Poznańska 165, Komorniki (gm. Komorniki)
    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Poznańska 165

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie kluczowych decyzji w aspekcie raportowania zdarzeń niepożądanych do jednostek państwowych

  • rozpatrywanie zdarzeń niepożądanych (reklamacji) na podstawie analizy danych w określonych ramach czasowych

  • współpraca z innymi dziaami i jednostkami sprzedażowo-serwisowymi na całym świecie

  • prowadzenie śledztw mających na celu zdefiniowanie przyczyny źródłowej pojawiającego się problemu

  • definiowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • raportowanie do właściwych organów w wymaganym przez nich czasie

  • komunikacja z jednostkami państwowymi w zakresie występowania zdarzeń niepożądanych (np. FDA, BfArM, MHRA)

  • tworzenie raportów i statystyk, praca na podstawie wskaźników

  • wsparcie w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) – preferowane wykształcenie jakościowe (np. zarządzanie jakością, towaroznawstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji) lub techniczne z sektora medycznego/paramedycznego (np. inżynieria biomedyczna, fizjoterapia, biotechnologia)

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

  • dobra organizację własnej pracy – umiejętność nadawania priorytetów i terminowość

  • znajomość programu Excel na bardzo dobrym poziomie

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z Systemem Zarządzania Jakością,

  • znajomość narzędzi jakościowych,

  • znajomość obowiązujących wymagań oraz prawa regulującego branżę urządzeń medycznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • świadczenia socjalne

  • system kafeteryjny

  • program rekomendacji pracowników

  • owocowe-kanapkowe poniedziałki i środy

  • szkolenia i bogate możliwości rozwoju

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • owocowo-kanapkowe poniedziałki i środy

Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży technologii medycznej na świecie. Od ponad 100 lat tworzymy nowatorskie rozwiązania dla opieki zdrowotnej, dostarczając produkty dla jednostek intensywnej terapii, sal operacyjnych, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny. Z naszych produktów korzysta ok. 25 tys. klientów z ponad 135 krajów. Fabryka Getinge działa w Plewiskach od 2014 roku. Produkujemy w niej najwyższej klasy sterylizatory, które sprzedawane są na cały świat. Zatrudniamy tu obecnie ponad 170 utalentowanych pracowników, których łączy #PassionForLife!

Przewiń do profilu firmy