Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa żywności

FHFC Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu GHP, GMP, HACCP;

  • kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, nadzór nad jakością produktu na wszystkich etapach procesu;

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z harmonogramem audytów oraz kontrola zaleceń poaudytowych;

  • wystawianie, raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania niezgodności;

  • udział w procesie kwalifikacji nowych dostawców;

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia wysokiej jakości produktów;

  • współpraca z innymi partnerami spółki w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek technologia żywności, bezpieczeństwo żywności lub pokrewne);

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • praktyczna znajomość technik audytowania, systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności;

  • znajomość przepisów polskiego i unijnego prawa żywnościowego;

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej;

  • mile widziane dodatkowe szkolenia w zakresie audytora wewnętrznego wg HACCP lub ISO.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, wśród ludzi ambitnych i otwartych na nowe pomysły

  • Zadbamy również o Twoje podniebienie - a to robimy naprawdę dobrze!

FHFC Sp. z o.o. Sp. k.

Firma działa na rynku pod marką Nice To Fit You od 8 lat i jest jedną z największych firm zajmujących się cateringiem dietetycznym w Polsce, która realizuje dostawy w kilkudziesięciu miastach w kraju. Liczba pracowników w tym czasie osiągnęła poziom prawie 300 i stale się powiększa. Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy