Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości i Certyfikacji Komponentów

EME Aero Sp.z o.o

Jasionka 949

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Specjalista ds. Jakości i Certyfikacji Komponentów realizuje obowiązki związane z weryfikacją jakości wykonanej pracy, jakości produktu oraz jakości i usprawnienia procesu. W szczególności zajmuje się:

  • monitorowaniem i kontrolą wykonanej pracy zgodnie z wymogami technicznymi; wewnętrznymi i zewnętrznymi (EASA 145);

  • sporządzaniem i kontrolą certyfikatów pojedynczych części oraz złożonych modułów zgodnie z wymogami (EASA 145, CAA);

  • sprawdzeniem wykonanych prac według zdolności produkcyjnej zakładu;

  • sporządzeniem dokumentacji na zgodność z wymaganiami EASA 145, wymaganiami wewnętrznymi;

  • potwierdzeniem wykonanej pracy na zgodność z zamówieniem Klienta;

  • certyfikacją komponentów silnika do dalszego montażu;

  • dbaniem o prawidłową archiwizację dokumentacji;

  • kontrolą wejściową i wyjściową modułów (boroskop, niezależne inspekcje);

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sektorze lotniczym, w obszarze obsługi statków powietrznych, komponentów (silniki lotnicze) mile widziane

  • doświadczenie przy inspekcji części lotniczych;

  • znajomość narzędzi pomiarowych;

  • tytuł magistra na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w specjalności silniki lotnicze lub tytuł magistra lub równoważny np: dyplom lub certyfikat uczelni o profilu lotniczym lub dyplom bądź certyfikat lotniczej szkoły wojskowej;

  • wiedza z zakresu silników lotniczych;

  • znajomość procesów branży lotniczej;

  • wiedza w zakresie przepisów, dyrektyw i regulaminów dotyczących lotnictwa;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • perspektywy zwiększania kwalifikacji wraz z rozwojem nowopowstałej firmy;

  • profesjonalny program szkoleniowy;

  • możliwość rozwoju w nowoczesnym środowisku pracy;

  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, ZFŚS.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników