Oferta pracy

Specjalista ds. jakości i HACCP

Compass Group Poland

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami systemu zarządzania jakością w restauracjach

  • nadzór nad bezpieczeństwem żywności w restauracjach

  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników

  • prowadzenie, opracowywanie i nadzór nad dokumentacją związaną z systemem zarządzania jakością

  • planowanie, przeprowadzanie i raportowanie audytów związanych z bezpieczeństwem żywności i higieną

  • nadzorowanie realizacji działań poaudytowych

  • przygotowywanie dokumentacji do sanepidu

  • udział w kontrolach zewnętrznych (szczególnie z sanepidu)

  • rozpatrywanie reklamacji

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności/ żywienie człowieka/ zarządzanie jakością

  • praktyczna znajomość norm i systemów ISO 22000, ISO 14001, ISO 9001

  • znajomość zagadnień prawa żywnościowego

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • czynne prawo jazdy kat B

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy innym

  • doskonała organizacja pracy, skrupulatność w działaniu, cierpliwość przy rutynowych działaniach

  • chęć do zdobywania nowej wiedzy

  • mile widziane uprawnienia w zakresie audytowania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska

  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych

  • system bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

  • ocenę pracy opartą na jasno określonych kryteriach

  • samochód służbowy (w miarę potrzeb i wyjazdów)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie. Staramy się, aby każdy z Was w naszych restauracjach poczuł się wyjątkowo – dlatego jesteśmy liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Codziennie inspirujemy, dodajemy energii, a przede wszystkim łączymy ludzi poprzez jedzenie.

W końcu to nasza podstawowa kompetencja.

Przewiń do profilu firmy