Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości i prawa żywnościowego/ Quality & Food Law Specialist

TURKA INVEST SP. Z O.O.

  • Aleja Krakowska 10, Tarczyn
    Tarczyn, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleja Krakowska 10

Tarczyn

Twój zakres obowiązków

  • Śledzenie wymagań prawnych w sektorze przemysłu spożywczego i opakowaniowego w UE i poza UE.

  • Opracowanie/ przygotowanie specyfikacji produktów i dokumentów jakościowych dla Klientów.

  • Weryfikowanie/ przygotowanie informacji na etykietę produktu.

  • Nadzór nad procesem tłumaczeń.

  • Udział w procesie projektowania opakowań.

  • Zatwierdzanie znakowania produktów.

  • Udział w procesie rozwoju i opracowywania nowych produktów.

  • Weryfikacja i aktualizacja wymagań dla surowców, materiałów opakowaniowych, wyrobów gotowych.

  • Udział w procesie zatwierdzania dokumentacji dostawców, surowców i materiałów opakowaniowych.

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwa żywności na zgodność w wymaganiami prawnymi i wymaganiami Klientów.

  • Realizacja polityki i wyznaczonych celów zgodnie z przyjętym harmonogramem.

  • Nadzór i prowadzenie wymaganych zapisów dotyczących jakości.

  • Współudział w procesie analizy reklamacji.

  • Uczestnictwo w zespole HACCP.

  • Udział w projektach międzynarodowych w zakresie Jakości i Bezpieczeństwa Produktów oraz ich znakowania.

  • Raportowanie KPI z obszaru jakości.

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.

  • Prowadzanie działań mających na celu szerzenie Świadomości Kultury Bezpieczeństwa Żywności.

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu znakowania i prawa żywnościowego.

  • Inicjowanie, udział w projektach SPS.

  • Dbanie o kulturę pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze znakowania minimum 2 lata.

  • Doświadczenie w obszarze przygotowywania dokumentacji dla Klientów.

  • Znajomość wymagań prawa żywnościowego i opakowaniowego.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

  • Znajomość wymagań i doświadczenie w pracy z Systemami Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności (BRC, IFS, inne).

  • Doświadczenie w obszarze analizy reklamacji.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Interesujące wyzwania w wielonarodowym stanowisku pracy.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Dodatkowe benefity pracownicze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników