Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości i Reklamacji

ECOL-UNICON Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozpatrywanie reklamacji pod względem technicznym oraz formalnym

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesów reklamacyjnych

  • prowadzenie raportów dotyczących procesu reklamacyjnego

  • wprowadzanie i zarządzanie działaniami korygującymi mającymi na celu utrzymanie i zapewnienie jakości

  • prowadzenie kontroli wewnętrznej przebiegu procesów produkcji, produktów oraz dostaw pod kątem zgodności wyrobów z obowiązującymi normami, standardami oraz instrukcjami wewnętrznymi

  • analizowanie procesów w zakresie problemów jakościowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi reklamacji w branży budowlanej

  • znajomość przepisów prawa w zakresie gwarancji, reklamacji, rękojmi,

  • umiejętność redagowania pism oraz znajomość narzędzi jakościowych

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • dużą samodzielność

  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • ZFŚS

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!

Przewiń do profilu firmy

Obszar: Dział Jakości