Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości i Testów

Polski Standard Płatności Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Linux

  • Bash

  • SQL

Mile widziane

  • SoapUI

  • Selenium

  • Jenkins

  • Git

  • Groovy

System operacyjny

O projekcie

Do naszego BLIKowego zespołu Architektury i Rozwoju Systemu szukamy osoby, która swoimi umiejętnościami wesprze procesy testowania. Wykonujemy testy manualne i automatyczne nowych rozwiązań oraz testy regresji.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz wykonywanie manualnych testów systemu
  • Automatyzacja testów
  • Wykonywanie analizy przeprowadzonych testów oraz raportowanie błędów w programie Jira
  • Opracowywanie dokumentacji procesu testowania
  • Współpraca z zespołem projektowym d
  • Utrzymanie danego środowiska testowego w oparciu o feedback
  • Dodawanie potrzebnych funkcji do testów regresyjnych
  • Codzienna praca i komunikacja z innymi testerami w celu uzgadniania wspólnych procesów testowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku testera - co najmniej 1 rok
  • Znajomość języka skryptowego - python, groovy
  • Znajomość środowiska Linux i podstawowych poleceń bash
  • Znajomość SQL

  • Znajomość narzędzi testowych: SoapUI, Selenium, JMeter, Postman
  • Doświadczenie w pracy z serwerem automatyzacji Jenkins
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • realny rozwój zawodowy pod okiem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • duży entuzjazm, zaangażowanie i otwartość od naszego zespołu – my naprawdę lubimy ze sobą pracowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Specjalista ds. Jakości i Testów, Lublin