Oferta pracy

Specjalista ds. jakości i zgodności z regulacjami

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym. Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.
SPECJALISTA DS. JAKOŚCI I ZGODNOŚCI Z REGULACJAMI

ZADANIA:

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu Regulatory Affairs & Quality Management. Do jej odpowiedzialności należeć będzie: sprawdzanie poprawności oznakowania i komunikacji produktów kosmetycznych oraz wyrobów medycznych  w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, prowadzenie i tworzenie dokumentacji jakościowej, kontrola wyrobów gotowych i materiałów, nadzorowanie procesu reklamacji i zapytań konsumenckich, notyfikacja i rejestracja produktów na rynku polskim i w krajach bałtyckich, współpraca z zewnętrznymi instytutami badawczymi i organizacjami branżowymi oraz jakościowe wsparcie lokalnych projektów w różnych obszarach naszej organizacji.

OCZEKIWANIA:

  • Ukończone studia wyższe o profilu związanym z chemią, farmacją, biologią, jakością. kosmetologią
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w środowisku międzynarodowym oraz wiedza kosmetyczna
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Pozytywna energia i zaangażowanie
  • Umiejętność analizy i szukania niestandardowych rozwiązań

OFERTA NIVEA:

  • Umowa o pracę na czas określony (ok. 2 lata), atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego rozwoju w Grupie Beiersdorf w Polsce (NIVEA Polska oraz Beiersdorf Manufacturing Poznań)
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie NNW, siłownia firmowa, kafeteria MyBenefit, Przedszkole NIVEA i inne)
SUPPLY CHAIN
NIVEA POLSKA, POZNAŃ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy