Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

Constantia Colorcap Sp. z o.o.

Przemysłowa 24

Jejkowice (pow. rybnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie pracy oraz rozwój zespołu Kontroli Jakości

  • Nadzór nad realizacją Harmonogramu badań surowców i wyrobów gotowych

  • Nadzór nad metodykami badań, wdrażanie nowych technik i metod analitycznych metodyk badań

  • Zarządzanie reklamacjami zewnętrznymi,

  • Nadzór nad prawidłowym zarządzaniem procesem reklamacji wewnętrznych przez kontrolerów

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych

  • Monitoring wskaźników jakościowych, analiza tendencji

  • Uczestniczenie jako audytor wiodący w audytach wewnętrznych w wyznaczonych obszarach sporządzanie raportów z audytów, nadzór nad wdrożeniem działań korygujących do zidentyfikowanych niezgodności,

  • Przeprowadzanie audytów higienicznych, opracowanie raportów z audytów

  • Przeprowadzanie szkoleń nowych pracowników i szkoleń przypominających z zasad higienicznych, BRC Packaging, ZSZ.

  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie analizy reklamacji zgłoszonych przez klientów – przyczyny, działania korygujące,

  • Nadzór nad dokumentacją systemową w podległym obszarze

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej (certyfikat jakości, deklaracje zgodności, oświadczenia, ankiety, specyfikacje)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe- średnie techniczne lub wyższe

  • Znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością, metod rozwiązywania problemów

  • Znajomość systemu HCCP, ISO 9001, BRC

  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego, wykonywania analiz laboratoryjnych

  • Mile widziane uprawnienia i doświadczenie audytora ZSZ

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Obsługa komputera (Power Point, MS Excel)

  • Mile widziana książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń

  • Pracę w rodzinnej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne