Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

FF MARKA WŁASNA SP Z O OO firmie

FF MARKA WŁASNA SP Z O O

Grzybowa 5

Kalisz

FF Marka Własna sp. z.o.o. specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych.

Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Numer ref.: Nr ref. 14/SJ/K

Zadania:

  • Realizacja działań związanych z funkcjonowaniem systemów, procesów i programów, w tym szkoleniowych, mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa i wysokiej jakości wszystkich wyrobów zakładu produkcyjnego,
  • Dbanie o stałe podnoszenie standardów bezpieczeństwa i jakości zarówno surowców, opakowań, jak i wyrobów gotowych w całym łańcuchu dostaw,
  • Prowadzanie wewnętrznych audytów systemowych, audytów dostawców oraz inspekcji,
  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP,
  • Podejmowanie działań korygujących oraz inicjowanie działań zapobiegawczych w obszarze jakości i bezpieczeństwa surowców, półproduktów i produktów gotowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru chemia, technologia chemiczna, technologia żywności, mikrobiologia (lub pokrewne),
  • Znajomość  wymagań GHP, GMP, systemu HACCP systemów jakości BRC, IFS, FSSC oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego,
  • Praktyczna umiejętność w przeprowadzaniu analiz ryzyka, wyznaczaniu punktów CCP, OPRP, CP,
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej,
  • Umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych i dostawców; mile widziane certyfikat audytora wewnętrznego,
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny ,
  • Mile widziana znajomość narzędzi do analizy przyczyn niezgodności tj. Ishikawa, 5Why,
  • Wiedza na temat jakości produktów spożywczych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i orientacji na cele,
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,
  • Umiejętność otwartej komunikacji.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto;
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę;
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy
    e-learningowej do nauki języka angielskiego;
Kandydatów prosimy o przesłanie CV z podaniem w tytule numeru referencyjnego.
Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi
(KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych

(KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.
Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy