Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

FF MARKA WŁASNA SP Z O OO firmie

  • Grzybowa 5, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FF MARKA WŁASNA SP Z O O

Grzybowa 5

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań związanych z funkcjonowaniem systemów, procesów i programów, w tym szkoleniowych, mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa i wysokiej jakości wszystkich wyrobów zakładu produkcyjnego,

  • Dbanie o stałe podnoszenie standardów bezpieczeństwa i jakości zarówno surowców, opakowań, jak i wyrobów gotowych w całym łańcuchu dostaw,

  • Prowadzanie wewnętrznych audytów systemowych, audytów dostawców oraz inspekcji,

  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP,

  • Podejmowanie działań korygujących oraz inicjowanie działań zapobiegawczych w obszarze jakości i bezpieczeństwa surowców, półproduktów i produktów gotowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru chemia, technologia chemiczna, technologia żywności, mikrobiologia (lub pokrewne),

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Znajomość wymagań GHP, GMP, systemu HACCP systemów jakości BRC, IFS, FSSC oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego,

  • Praktyczna umiejętność w przeprowadzaniu analiz ryzyka, wyznaczaniu punktów CCP, OPRP, CP,

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej,

  • Umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych i dostawców; mile widziane certyfikat audytora wewnętrznego,

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość narzędzi do analizy przyczyn niezgodności tj. Ishikawa, 5Why,

  • Wiedza na temat jakości produktów spożywczych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i orientacji na cele,

  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,

  • Umiejętność otwartej komunikacji.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto;

  • Proces adaptacyjny nowego pracownika;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych;

  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę;

  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FF Marka Własna Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych, które posiada Biuro handlowe w Łodzi oraz dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że FF Marka Własna Sp. z o. o. doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Przewiń do profilu firmy