Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

PW Rekord Józef Szwajkowski

3 0004 000 brutto / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, ewidencja i rozliczanie działań reklamacyjnych

  • Sporządzanie świadectw, jakości, specyfikacji technicznych, deklaracji zgodności produktów

  • Wypełnianie dokumentów jakościowych od klientów: deklaracje, kwestionariusze, ankiety

  • Nadzór nad dostawcami.

  • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów produkcyjnych

  • Nadzór nad jakością surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i opakowań

  • Wykonywanie i nadzór nad badaniami przechowalniczymi

  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizowania dokumentacji systemu jakości

  • Nadzór nad poprawnością działania urządzeń kontrolno-pomiarowych

  • Ciągłe śledzenie prawa żywności Polskiego i UE

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( kierunki techniczne, Towaroznawstwo, Technologia spożywcza, Zarządzanie jakością lub pokrewne )

  • Doświadczenie ok. 3 lata w obszarze jakości, technologii, produkcji w przemyśle spożywczym.

  • Znajomość prawa żywnościowego PL i UE

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego

  • znajomość systemu HACCP, GMP, GHP, BIO

  • Mile widziana znajomość tematyki ziół i przypraw.

  • Mile widziana znajomość metod oceny i analizy sensorycznej produktów spożywczych

  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora produkcji żywności i ecommerce

  • przyjazną atmosferę pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju kompetencji

  • Kartę Multisport

O nas

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REKORD działające pod marką Planteon od ponad 20 lat zaopatruje swoich odbiorców w najwyższej jakości przyprawy. Posiadamy sklep internetowy dla klientów detalicznych www.planteon.pl, który miesięcznie odwiedza 100 tys. użytkowników oraz platformę dla klientów hurtowych www.b2b.planteon.pl.

Online to nasze naturalne środowisko od lat ;)

Jesteśmy młodym zespołem ludzi ambitnych i głodnych rozwoju.