Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

ALDI Sp. z o.o.O firmie

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada ponad 160 sklepów i ciągle otwiera nowe!

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z Działem Jakości rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. Jakości.

TWOJE ZADANIA

  • Przeprowadzanie oceny jakości produktów na etapie przetargu oraz monitorowanie jakości wyrobu gotowego.
  • Koordynowanie badań laboratoryjnych produktów żywnościowych.
  • Rejestracja produktów z obszaru FOOD.
  • Opracowywanie dokumentacji, w tym specyfikacji produktowej.
  • Wsparcie w wizytowaniu dostawców.
  • Tłumaczenie katalogów jakościowych.
  • Wspieranie Działu Zakupów na etapie przetargu oraz określanie parametrów jakościowych.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane studia kierunkowe techniczne: m.in. technologia żywności, towaroznawstwo).
  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży spożywczej lub sieci handlowej.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Obowiązkowość, zaangażowanie i umiejętności organizowania czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Mile widziane uprawnienia audytorskie.

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Katowice
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów
  • Spotkania integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Zajęcia językowe
  • Konkursy
  • Przyjazna atmosfera
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy