Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości Klienta – Customer Contact

Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Jaszkowa Dolna (pow. kłodzki)

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie uwag i reklamacji od klientów

  • Koordynacja działań związanych z zebraniem danych niezbędnych do przedstawienia PPAP do klienta

  • Przeprowadzanie audytów zgodnie z przyjętym planem, dokumentowanie procesu i raportowanie o wynikach

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w następstwie otrzymania reklamacji od klienta

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów od strony jakościowej

  • Monitorowanie trybu i czasu rozpatrywania reklamacji i reagowania na uwagi klienta

  • Współpraca z klientem w zakresie bieżącej produkcji

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie ciągłego doskonalenia

  • Uczestnictwo w procesie APQP

  • Rozpoznanie, identyfikacja i okresowy przegląd wymagań specyficznych klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive

  • Znajomość wymagań IATF 16949

  • Znajomość standardów jakościowych dla przemysłu motoryzacyjnego

To oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy

  • Bogaty pakiet socjalny, prywatna opiekę medyczną; fundusz emerytalny PPE, dopłatę do posiłków, wczasy pod gruszą

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne