Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości Klienta

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

  • Godzikowice (pow. oławski)

    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stała komunikacja oraz rozwój relacji z Klientem

  • Reprezentowanie firmy w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych wpływających na produkty

  • Udział w procesie rozwiązywania problemów

  • Koordynowanie przepływu informacji w zakresie wynikającym z problemów jakościowych

  • Koordynacja dystrybucji i zwrotów wszystkich produktów wadliwych, koordynacja części przed i po analizie

  • Wsparcie nowych uruchomień u klienta

  • Udział w auditach wewnętrznych i auditach klienta

  • Przygotowanie i zatwierdzenie dokumentacji PPAP w zakresie wymaganym przez klienta

  • Nadzorowanie kosztów złej jakości dotyczących reklamacji

  • Zarządzanie reklamacjami klienta, koordynacja działań poreklamacyjnych

  • Udział w zespołach FMEA, Control Plan & Lesson Learned

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość norm ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3

  • Znajomość specyficznych wymagań klientów OEM (Volwagen, Audi)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Szeroko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Znajomość SAP, Excel

  • Znajomość metod i narzędzi jakościowych, w tym PPAP

  • Gotowość do podróży służbowych, wymagane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery

  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.