Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Jakości Klienta

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Oława
    Oława, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stała komunikacja oraz rozwój relacji z Klientem
  • Reprezentowanie firmy w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych wpływających na produkty
  • Udział w procesie rozwiązywania problemów
  • Koordynowanie przepływu informacji w zakresie wynikającym z problemów jakościowych
  • Koordynacja dystrybucji i zwrotów wszystkich produktów wadliwych, koordynacja części przed i po analizie
  • Wsparcie nowych uruchomień u klienta
  • Udział w auditach wewnętrznych i auditach klienta
  • Przygotowanie i zatwierdzenie dokumentacji PPAP w zakresie wymaganym przez klienta
  • Nadzorowanie kosztów złej jakości dotyczących reklamacji
  • Zarządzanie reklamacjami klienta, koordynacja działań poreklamacyjnych
  • Udział w zespołach FMEA, Control Plan & Lesson Learned

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość norm ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3
  • Znajomość specyficznych wymagań klientów OEM (Volwagen, Audi)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Szeroko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość SAP, Excel
  • Znajomość metod i narzędzi jakościowych, w tym PPAP
  • Gotowość do podróży służbowych, wymagane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Jakości Klienta, Oława