Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Domanin (pow. kolski), Koło, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GLASPO SP. Z O.O. - oddział Domanin

    Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Współpracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia ponoszące umiejętności zawodowe.

    Miejsce pracy: Koło (okolice), Domanin (pow. kolski)
    Opis stanowiska:
    • kontrola końcowa produktów;
    • tworzenie dokumentacji;
    • kontrola międzyoperacyjna produktów;
    • nadzór nad jakością produkcji;
    • przyjęcie, rejestracja i kontrola niezgodności;
    • nadzór nad procesami reklamacyjnymi;
    • prowadzenie i archiwizacja zapisów jakościowych;
    • ścisła współpraca z  Działem Produkcyjnym w kwestii jakości

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne;
    • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
    • dobra znajomość pakietu MS Office;
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
    • dokładność spostrzegawczość precyzyjność w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie  o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • możliwość rozwoju osobistego
    • możliwość  zwiększania swoich kompetencji
    • benefity pracownicze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.