Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

BESTPAC POLSKA sp. z o.o.

  • Langiewicza 48
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Langiewicza 48

Konstantynów Łódzki

Firma należąca do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do pakowania, zatrudni na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Współudział we wdrożeniu, rozwoju i utrzymaniu Systemu Zarządzania Jakością,
  • Udział w tworzeniu dokumentacji jakościowej zgodnie z standardami i wymaganiami klienta,
  • Planowanie oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Udział we wdrożeniu systemu do nadzoru dokumentacji,
  • Rozwój, aktualizacja i archiwizacja dokumentacji jakościowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami i wymaganiami klienta,
  • Współpraca z działami w zakresie doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością,
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu Systemu Zarządzania Jakością,
  • Udział w audytach zewnętrznych, wspieranie działów w przygotowaniach do audytów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością,
  • Znajomość narzędzi jakościowych w rozwiązywaniu problemów,
  • Komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia, duża samodzielność,
  • Mile widziana znajomość norm ISO 9001, 14001, BRC,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania SAP,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne