Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23/Budynek A 30-732

Kraków

Właściciel marki LUMINES Lighting

W związku z dynamicznym rozwojem, polski producent profili aluminiowych oraz dystrybutor
źródeł światła wykorzystujących technologię LED, poszukuje do biura firmy w Krakowie
kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. JakościNumer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • ocena jakości i zgodności produktów z dokumentacją techniczną,
  • obsługa wyspecjalizowanego sprzętu do kontroli parametrów technicznych wyrobów,
  • wdrażanie wewnętrznego systemu kontroli jakości,
  • udział przy tworzeniu procedur i dokumentacji,
  • doskonalenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej, aktualizacja instrukcji,
  • bieżąca współpraca z działami logistyki i produkcji oraz zespołem ds. reklamacji celem zapewnienia wymaganej jakości produktów,
  • składanie sprawozdań i raportowanie wskaźników jakościowych do Zarządu,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obszaru jakości, konsultacje techniczne dla działów handlowych,
  • merytoryczne wsparcie techniczne dla pracowników firmy oraz wybranych klientów,
  • organizacja zewnętrznych testów, badań, certyfikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • podstawowa znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel),
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w branży elektrotechnicznej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością,
  • mile widziana wiedza z zakresu fotometrii.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną,
  • pracę w młodym, zintegrowanym zespole,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 2C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy