Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

Gofarm Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Gofarm Sp. z o.o. Sp. k.

Józefa Marcika 12

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie świadectw jakości,

  • zwalnianie surowców i opakowań do procesów produkcyjnych,

  • zwalnianie produktów gotowych,

  • przegląd i akceptacja raportów serii,

  • prowadzenie procesów reklamacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość wymagań jakościowych dla wyrobów medycznych, kosmetyków oraz suplementów diety,

  • wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne potwierdzone wcześniejszym doświadczeniem),

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność i dokładność,

  • umiejętność w pracy w zespole,

  • umiejętności analityczne i prognostyczne,

  • wysokie kompetencje interpersonalne.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,

  • umowę o pracę,

  • system premiowy po okresie próbnym,

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi profesjonalnych szkoleń,

  • dofinansowanie do karty Multisport, zajęć językowych,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Gofarm to czołowa polska firma farmaceutyczna zajmująca się projektowaniem, rozwojem, rejestracją i produkcją wyrobów medycznych składających się z substancji lub mieszanin substancji oraz suplementów diety i kosmetyków w formule private label.

W ciągu ostatniej dekady firma rozwinęła i wprowadziła na rynki ponad 300 produktów, dla prawie 400 marek. Produkty Gofarm z sukcesem sprzedawane są w prawie 40 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Specjalista odpowiedzialny będzie za prowadzenie procesów kontroli jakości zarówno dla surowców, opakowań, jak i produktów gotowych w obszarze wyrobów medycznych, kosmetyków oraz suplementów diety.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.