Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupińska 23, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • ocena jakości i zgodności produktów z dokumentacją techniczną,

  • obsługa wyspecjalizowanego sprzętu do kontroli parametrów technicznych wyrobów,

  • wdrażanie wewnętrznego systemu kontroli jakości,

  • udział przy tworzeniu procedur i dokumentacji,

  • doskonalenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej, aktualizacja instrukcji,

  • bieżąca współpraca z działami logistyki i produkcji oraz zespołem ds. reklamacji celem zapewnienia wymaganej jakości produktów,

  • składanie sprawozdań i raportowanie wskaźników jakościowych do Zarządu,

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obszaru jakości, konsultacje techniczne dla działów handlowych,

  • merytoryczne wsparcie techniczne dla pracowników firmy oraz wybranych klientów,

  • organizacja zewnętrznych testów, badań, certyfikacji.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość j. angielskiego,

  • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel).

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w branży elektrotechnicznej,

  • doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością,

  • wiedza z zakresu fotometrii.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną,

  • Pracę w młodym, zintegrowanym zespole,

  • Pakiet szkoleń wdrażających,

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy