Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Jakości

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie komponentów produkcyjnych i wyrobów kosmetycznych do badań

  • Wykonywanie badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych komponentów i wyrobów gotowych oraz analiza i ocena otrzymanych wyników badań / prowadzenie rejestru badań

  • Wykonywanie kontroli jakości podczas bieżącej produkcji kosmetyków zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Archiwizowanie danych związanych z kontrolą materiałów i produktów

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji obowiązującej w Laboratorium

  • Wprowadzanie usprawnień procesowych w dziale kontroli jakości i mikrobiologii

  • Dbanie o najwyższe standardy pracy w laboratorium mikrobiologicznym i jakościowym

  • Praca w zespole kilku osobowym

  • Współpraca z innymi działami w zakresie kontroli jakości według obowiązujących zasad i terminowości.

  • Wdrażanie zasad czystości i higieny w procesach produkcyjnych, szkolenie personelu z zakresu higieny i zasad dobrej jakości

  • Analiza problemów jakościowych i badanie przyczyn występowania niezgodności

  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska w celu zabezpieczenia bezpiecznych warunków pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego średnie lub wyższe (biologia, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne)

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy w laboratorium kontroli jakości lub mikrobiologii

  • Znajomości norm (ISO 9001; ISO 14001, ISO 22716 GMP), technik badawczych

  • Umiejętność stosowanie analizy przyczynowo skutkowej, koncentracja na szczegółach, znajomość technik rozwiązywania problemów i interpretowania danych

  • Znajomości obsługi aparatury laboratoryjnej

  • Praktycznej znajomość MS Office

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole przy jednoczesnej odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: 6:00-14:00 i 14:00-22:00

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w firmie produkcyjnej

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Rozwój kompetencji zawodowych

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Benefity dodatkowe (karta sportowa lub pakiet medyczny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w charakterze Specjalista ds. Jakości

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.