Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

    W związku z intensywnym rozwojem spółki, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • analiza dokumentacji technicznej pod względem wykonawczym
    • opracowanie instrukcji technologicznych spawania oraz kontroli i badań złączy spawanych oraz wykonywania zabezpieczenia antykorozyjnego,
    • współpraca z kierownikami kontraktów w zakresie kontroli jakości,
    • bieżąca kontrola jakości wykonawstwa konstrukcji, prac spawalniczych oraz prac montażowych i remontowych,
    • odbiory robót i usług realizowanych przez Mostostal Kraków S.A. i podwykonawców,
    • kontrola znakowania i identyfikacji materiałów, elementów konstrukcji oraz prac montażowych  zgodnie z wymaganiami dokumentów systemu jakości;
    • sporządzanie dokumentów jakościowych, zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością oraz życzeniami klientów,

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wyższego wykształcenia technicznego (metalurgia, inżynieria materiałowa lub pokrewne)
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub konstrukcji stalowych
    • wiedza z zakresu przepisów, norm i warunków wykonania i odbioru konstrukcji stalowych,
    • mile widziane posiadanie certyfikatu do badań szczelności oraz certyfikat robót antykorozyjnych
    • dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office,
    • sumienności i odpowiedzialności,
    • otwartości na zmiany,
    • gotowości do pracy w delegacji (na terenie realizowanego kontraktu).

    Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

    • samodzielną pracę w stabilnej firmie,
    • możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,
    • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
    • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe).