Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

    W związku z dynamicznym rozwojem, polski producent profili aluminiowych oraz dystrybutor źródeł światła wykorzystujących technologię LED, poszukuje do biura firmy w Krakowie kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • ocena jakości i zgodności produktów z dokumentacją techniczną,
    • obsługa wyspecjalizowanego sprzętu do kontroli parametrów technicznych wyrobów,
    • wdrażanie wewnętrznego systemu kontroli jakości,
    • udział przy tworzeniu procedur i dokumentacji,
    • doskonalenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej, aktualizacja instrukcji,
    • bieżąca współpraca z działami logistyki i produkcji oraz zespołem ds. reklamacji celem zapewnienia wymaganej jakości produktów,
    • składanie sprawozdań i raportowanie wskaźników jakościowych do Zarządu,
    • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obszaru jakości, konsultacje techniczne dla działów handlowych,
    • merytoryczne wsparcie techniczne dla pracowników firmy oraz wybranych klientów,
    • prowadzenie wewnętrznych szkoleń produktowych,
    • organizacja zewnętrznych testów, badań, certyfikacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne,
    • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • podstawowa znajomość j. angielskiego,
    • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel)
    • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością,
    • podstawowa wiedza i praktyka z zakresu elektrotechniki,
    • mile widziana wiedza z zakresu fotometrii.

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną,
    • Pracę w młodym, zintegrowanym zespole,
    • Pakiet szkoleń wdrażających,
    • Umowę o pracę,
    • Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 2C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.