specjalista ds. jakości

  • Krzyż Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w obszarze jakości? Posiadasz wyższe wykształcenie? Potrafisz komunikować się w języku angielskim? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

    Nr ref.: /536/10/2018/DS/33782
    Krzyż Wielkopolski
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w młodym zespole w środowisku międzynarodowym
    • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń
    zadania
    • zapewnienie jakości produktu w całym cyklu życia produktu (projekt – produkcja seryjna)
    • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych nowych produktów
    • nadzór nad reklamacjami od klientów zewnętrznych
    • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
    • nadzór nad działami korygującymi
    • inicjowanie działań prewencyjnych i usprawnień procesu i produktu
    • prowadzenie szkoleń jakościowych
    • inicjowanie reklamacji do dostawców części
    oczekujemy
    • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne)
    • znajomości narzędzi rozwiązywania problemów (8D, FTA itp.)
    • znajomości rysunku technicznego
    • znajomości narzędzi jakościowych APQP, PPAP, MSA, SPC (mile widziane)
    • znajomości normy ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001 (mile widziane)
    • samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47