Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

Specjalista ds. Jakości Łańcucha Dostaw

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.O firmie

  • 1 Maja 1, Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

1 Maja 1

Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja merytoryczna dokumentacji jakościowej dostawców (FAI, CoC, etc)

  • Analiza i zatwierdzanie raportów FAI dostawców

  • Opracowywanie Planów Kontroli Dostaw

  • Udział w postępowaniach reklamacyjnych

  • Prowadzenie nadzoru nad generowaną w toku procesu dokumentacją

  • Raportowanie i wystawianie protokołów zgodności/niezgodności

  • Dopuszczanie dostarczonych materiałów do procesu produkcyjnego

  • Udział w audytach dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub zarządzanie jakością

  • Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Specjalisty ds. Jakości Łańcucha Dostaw w branży lotniczej, samochodowej lub obronnej

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym (B2) umożliwiającym kontakt z dostawcami/klientami

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka , mikrometr, średnicówka)

  • Praktyczna znajomość metod statystycznych używanych w zarządzaniu jakością

  • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych – 8D, 5WHY, ISHIKAWA

  • Znajomość środowiska MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • Audytor wewnętrzny ISO 9001

  • Znajomość zagadnień ISO 9001, AS 9100, AS 9102, AQAP 2110

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • Posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Mile widziane

  • Znajomość systemu ERP

  • Audytor wewnętrzny AS 9100

To oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania

  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne