Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 34 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D. Zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Take a seat, drive with us!

    Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Legnica
    Miejsce pracy: Legnica

    Opis stanowiska:

    • Stała komunikacja z Klientem oraz rozwój relacji z Klientem
    • Reprezentowanie firmy w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych wpływających na produkty
    • Udział w procesie rozwiązywania problemów
    • Koordynowanie przepływu informacji w zakresie wynikającym z problemów jakościowych
    • Koordynacja dystrybucji i zwrotów wszystkich produktów wadliwych, koordynacja części przed i po analizie
    • Wsparcie nowych uruchomień u klienta
    • Udział w auditach wewnętrznych i auditach klienta
    • Przygotowanie i zatwierdzenie dokumentacji PPAP w zakresie wymaganym przez klienta
    • Nadzorowanie kosztów złej jakości dotyczących reklamacji
    • Zarządzanie reklamacjami klienta, koordynacja działań poreklamacyjnych
    • Udział w zespołach FMEA, Control Plan & Lesson Learned

    Wymagania:

    • Conajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotiv
    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość Norm ISO 9001, IATF 16949, oraz VDA 6.2
    • Znajomość specyficznych wymagań klientów OEM (Ford, VW, Daimler, etc.)
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Szeroko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • Znajomość PPAP
    • Znajomość narzędzi jakościowych
    • Uprawnienia auditora VDA 6.3 lub IATF 16949
    • Gotowość do podróży służbowych, wymagane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery
    • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży Automotive
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna LuxMed, karta Multisport, bony świąteczne).

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.