Oferta pracy

Specjalista ds. Jakości (Lider Laboratorium Pomiarowego)

Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.

  • Fabryczna 11, Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 11

Polkowice

Twój zakres obowiązków

  • kontrola pracy techników laboratoryjnych

  • przeprowadzanie i kontrola testów/analiz jakości surowców, komponentów, produktów

  • udział w certyfikacji jakości surowców, komponentów, produktów i wprowadzanie ich do sytemu

  • zwalnianie surowców, komponentów, na podstawie otrzymanych wyników

  • nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi wymagającymi kalibracji

  • zarządzanie i odpowiedzialność za sprzęt laboratoryjny

  • współpraca z innymi działami firmy oraz oddziałami na terenie Europy

  • współpraca między zakładami w zakresie rozwoju technik pomiarów dla surowców, komponentów

  • przygotowywanie comiesięcznych raportów jakościowych

  • śledzenie problemów jakościowych

  • ścisła współpraca z Inżynierami jakości i Kierownikiem działu zapewnienia jakości dostawców

  • udział w spotkaniach produkcyjnych

  • przeprowadzanie szkoleń jakościowych

  • raportowanie do struktur globalnych, Kierownika działu zapewnienia jakości dostawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane: technikum mechaniczne, elektryczne lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnim

  • doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów

  • znajomość branży: odlewnictwo, obróbka metali, skrawanie, polimery lub przetwórstwa tworzyw sztucznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, kantyny zakładowej, dodatki wakacyjne i świąteczne z ZFŚS)

  • przyjazną atmosferę :)

Sanden Manufacturing Poland jest Spółką wchodzącą w skład japońskiego Holdingu Sanden – wiodącego producenta kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Jesteśmy stabilnym pracodawcą działającym na rynku już 75 lat. Zakład produkcyjny w Polsce istnieje

od 2004 roku. Nasza firma jest obecna w 26 krajach na 5 kontynentach, zatrudnia ponad 13 000 ludzi na świecie i około 1000 w Polsce.

Czy chciałbyś podjąć się nowych wyzwań i pochwalić swoimi umiejętnościami, zarówno zawodowymi, jak i osobistymi?

Zacznij od wysłania swojej aplikacji. Z pewnością się z nią zapoznamy!

Przewiń do profilu firmy