Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Jakości

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vandemoortele Bakery Products Polska Sp zo.o.to europejski lider w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości żywności.
    Firma koncentruje swoje działania w sektorze piekarniczym.

    w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Łódź

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • prowadzenie dokumentacji wdrożonych systemów jakości i bezpieczeństwa żywności opartych na standardach GSFI ( HACCP, IFS) oraz RSPO/UTZ;
    • monitorowanie wskaźników jakościowych i przygotowywanie raportów (KPI);
    • kontrola procesu produkcji pod kątem zgodności ze standardami jakościowymi;
    • blokowanie wyrobów niezgodnych oraz analiza przyczyn źródłowych niezgodności;
    • blokowanie surowców niezgodnych oraz składanie reklamacji do dostawców;
    • zarządzanie, odpowiadanie oraz analiza reklamacji klientów;
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemowych i audytów higieny;
    • reprezentowanie firmy na audytach systemowych, klientów oraz podczas inspekcji państwowych jednostek nadzorujących;
    • prowadzenie szkoleń z zakresu GMP/GHP, systemów jakości i bezpieczeństwa żywności CCP;
    • prowadzenie procesu analizy informacji od klientów dot. jakości produktów.

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe, o kierunku: Zarzadzanie Jakością, Technologia Żywności, Menedżer Jakości;
    • min 3 lata doświadczenia w pracy w branży spożywczej z wdrożonym systemem HACCP, IFS;
    • znajomość MS Office;
    • znajomość języka angielskiego;
    • znajomość standardów jakościowych: HACCP, IFS,BRC;
    • uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001, FSSC 22000, IFS, BRC; - będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość oprogramowania SAP, Devex – będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość środowiska MS Sharepoint – będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony;
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach;
    • abonament medyczny, ubezpieczenie na życie, karty multisport.

    Osoby spełniające wszystkie powyższe kryteria, prosimy o przesyłanie CV

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Proszę o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Vandemoortele Polska Sp. z o.o. zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”